Reflow sütő Bevezetés
Fejlett SMT Hot Air reflow kemencénket nagy-precíziós PCB-összeszerelésre, stabil hőmérsékletszabályozásra és hosszú távú gyártási megbízhatóságra{1}} terveztük. Független hálós szalagos átviteli rendszerrel (opcionális), kettős-sínes szállítással és nyitott-kialakítású fluxusvisszanyerő rendszerrel tervezték, ez a visszafolyó sütő kivételes teljesítményt nyújt közepes és nagy mennyiségű SMT gyártáshoz.
Az optimalizált hőelosztás, a jobb táblakezelési stabilitás és az egyszerű{0}}karbantartható szerkezeti kialakítás révén a rendszer egyenletes forrasztási minőséget biztosít, miközben csökkenti az energiafogyasztást és a működési költségeket. Ideális azoknak az elektronikai gyártóknak, akik nagy teljesítményt, kiváló hegesztési konzisztenciát és tisztább kemenceműködést keresnek.
Főbb jellemzők
Független hálós hevederes sebességváltó rendszer
· A hálós heveder a láncos szállítószalagtól függetlenül működhet az energiahatékonyság maximalizálása érdekében.
· Rugalmas folyamatvezérlést tesz lehetővé és csökkenti a szükségtelen energiafogyasztást.
· Ideális azoknak a gyártóknak, akik külön profilbeállítást igényelnek a kettős{0}}szállítási művelethez.
Kettős-sínes rendszer a stabil, nagy-hatékonyságú szállításhoz
- A kettős{0}}sínes szállítószalag rendszer javítja a termelés hatékonyságát és csökkenti az energiaköltségeket
- A megerősített emelőszerkezet biztosítja, hogy a vezetősín oldalirányban ne deformálódjon, megakadályozva a PCB elakadását vagy a lemez leesését.
- A vezetősín speciális keményítő kezelést alkalmaz a stabilitás és a hosszú élettartam érdekében.
- A rozsdamentes -acél egysoros-oldallánc szerkezete erős, praktikus és megbízható.

Légáramlás{0}}Fluxus-visszanyerő rendszer (nyílt kivitel)
- A fűtési zóna fluxusvisszanyerő rendszere nyitott kialakítású, így a tisztítás egyszerű, a karbantartás pedig rendkívül kényelmes.
- A kétrétegű-folyasztószer-leválasztás hatékonyan növeli a visszanyerés hatékonyságát, és tisztán tartja a kemence belsejét a hosszú távú termeléshez.
- A{0}}szerszám nélküli szétszerelés gyors karbantartást tesz lehetővé, és csökkenti az állásidőt.

|
Modell |
TEA-800 |
TEA-1000 |
TEA-800D |
TEA-1000D |
|
Melegítő hossz |
3110 mm |
3890 mm |
3110 mm |
3890 mm |
|
Méretek (H × SZ × M) |
5220×1430×1530 mm |
6000×1430×1530 mm |
5220×1660×1530 mm |
6000×1660×1530 mm |
|
Nettó súly |
Kb. . 2250KG |
Kb. . 2600KG |
Kb. . 2600KG |
Kb. . 2950KG |
|
Kipufogógáz térfogata |
10 m³/perc × 2 csatorna |
10 m³/perc × 2 csatorna |
10 m³/perc × 2 csatorna |
10 m³/perc × 2 csatorna |
|
Tápellátás |
AC 380V 3Ø 50/60Hz (AC 220V 3Ø opcionális) |
AC 380V 3Ø 50/60Hz (AC 220V 3Ø opcionális) |
AC 380V 3Ø 50/60Hz (AC 220V 3Ø opcionális) |
AC 380V 3Ø 50/60Hz (AC 220V 3Ø opcionális) |
|
Power Indítás |
30 kW |
36 kW |
32 kW |
38 kW |
|
Teljesítményű működés |
9 kW |
10 kW |
10 kW |
11 kW |
|
Felfűtési idő |
Kb. . 25perc |
Kb. . 25perc |
Kb. . 30perc |
Kb. . 30perc |
|
Temp. Hatótávolság |
Szobahőmérséklet - 300 fok |
Szobahőmérséklet - 300 fok |
Szobahőmérséklet - 300 fok |
Szobahőmérséklet - 300 fok |
|
Max. PCB szélessége |
400 mm (opció: 450 mm) |
400 mm (opció: 450 mm) |
270 mm × 2 (Egysínes opció: 540–490 mm) |
270 mm × 2 (Egysínes opció: 540–490 mm) |
|
PCB felső magasság |
Felső 30mm / Alul 25mm |
Felső 30mm / Alul 25mm |
Felső 30mm / Alul 25mm |
Felső 30mm / Alul 25mm |
|
Szállítószalag iránya |
Balról jobbra (jobbról balra választható) |
Balról jobbra (jobbról balra választható) |
Balról jobbra (jobbról balra választható) |
Balról jobbra (jobbról balra választható) |
|
Fix sínoldal |
Fix első sín (hátsó sín fix opcionális) |
Fix első sín (hátsó sín fix opcionális) |
Kettős sín rögzítve |
Kettős sín rögzítve |
|
Szállítószalag magassága |
900-1200 mm |
900-1200 mm |
900-1200 mm |
900-1200 mm |
|
Szállítószalag sebességtartomány |
300-2000 mm/perc |
300-2000 mm/perc |
300-2000 mm/perc |
300-2000 mm/perc |
|
Adattárolás |
Különféle paraméterek és állapotok tárolhatók |
Különféle paraméterek és állapotok tárolhatók |
Különféle paraméterek és állapotok tárolhatók |
Különféle paraméterek és állapotok tárolhatók |
|
Rendellenes riasztás |
Túl/alatt{0}}meleg, hang- és fényriasztó |
Túl/alatt{0}}meleg, hang- és fényriasztó |
Túl/alatt{0}}meleg, hang- és fényriasztó |
Túl/alatt{0}}meleg, hang- és fényriasztó |
|
Eszköz elrendezése |
|
|
|
|
|
Fűtési zónák száma |
Felső 8 / alsó 8 |
Top 10 / alsó 10 |
Felső 8 / alsó 8 |
Top 10 / alsó 10 |
|
Hűtőzónák száma |
A legjobb 2 hűtőzóna |
A legjobb 2 hűtőzóna |
A legjobb 2 hűtőzóna |
A legjobb 2 hűtőzóna |
|
Vezérlőrendszer |
WIN10 + Ipari számítógép + PLC |
WIN10 + Ipari számítógép + PLC |
WIN10 + Ipari számítógép + PLC |
WIN10 + Ipari számítógép + PLC |
|
Temp. Ellenőrzési módszer |
PID + SSR |
PID + SSR |
PID + SSR |
PID + SSR |
|
Hőelem vezeték |
4+ vezeték |
4+ vezeték |
4+ vezeték |
4+ vezeték |
|
Szállítószalag rendszer |
Single Rail + Mesh |
Single Rail + Mesh |
Kettős-sín + háló |
Kettős-sín + háló |
|
Szállítószalag vezérlési mód |
Importált inverter + importált szállítószalag motor |
Importált inverter + importált szállítószalag motor |
Importált inverter + importált szállítószalag motor |
Importált inverter + importált szállítószalag motor |
|
Láncszerkezet |
Egyoldali link elkerüli a blokkolást |
Egyoldali link elkerüli a blokkolást |
Egyoldali link elkerüli a blokkolást |
Egyoldali link elkerüli a blokkolást |
|
Szélesség beállítása |
Elektromosan állítható |
Elektromosan állítható |
Elektromosan állítható |
Elektromosan állítható |
|
Fedél nyitva |
Elektromos nyitott |
Elektromos nyitott |
Elektromos nyitott |
Elektromos nyitott |
|
UPS teljesítmény |
Tartalék tápegység |
Tartalék tápegység |
Tartalék tápegység |
Tartalék tápegység |
|
Hűtőrendszer |
Kényszerített léghűtés |
Kényszerített léghűtés |
Kényszerített léghűtés |
Kényszerített léghűtés |
A termékadatok tájékoztató jellegűek. Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk a legfrissebb információk megerősítéséhez.

Miért partner velünk
✓ Több, mint egyszerű berendezések biztosítása - teljes SMT-vonali megoldások
✓ Valódi projekttapasztalat a telepített és működő SMT vonalakkal
✓ Erős mérnöki támogatás az automatizáláshoz és integrációhoz
✓ Csökkentett integrációs kockázat és gyorsabb vonalindítás{0}}
✓ Dedikált technikai támogatás a projekt teljes életciklusa alatt
Rólunk
Komplett SMT-sormegoldásokra és automatizálási integrációra specializálódtunk, megbízható berendezéseket és bevált gyártósorokat szállítunk valódi projekttapasztalattal.
Reflow sütő – GYIK
K: 1. Mire használják a visszafolyó sütőt az SMT gyártásban?
V: Az SMT gyártósorokon visszafolyó kemencét használnak az elektronikus alkatrészek PCB lapokra történő forrasztására. A forrasztópaszta nyomtatása és az alkatrészek elhelyezése után a PCB áthalad a visszafolyó kemencén, ahol a szabályozott melegítés megolvasztja a forrasztópasztát, megbízható forrasztási kötéseket hozva létre.
K: 2. Hogyan működik a visszafolyó sütő?
V: A visszafolyó kemence úgy működik, hogy a PCB-szerelvényeket több hőmérsékleti zónán keresztül melegíti, beleértve az előmelegítési, áztatási, visszafolyási és hűtési zónákat. Minden zóna precízen szabályozott a stabil forrasztási minőség biztosítása és az alkatrészek hőterhelésének minimalizálása érdekében.
K: 3. Hány fűtési zóna van egy újrafolyós sütőben?
V: A legtöbb SMT reflow sütő 6-12 fűtési zónával kapható, a gyártási követelményektől függően. A több fűtési zóna jobb hőmérsékletszabályozást és jobb forrasztási minőséget biztosít, különösen az összetett vagy nagy -sűrűségű PCB-szerelvényeknél.
K: 4. Milyen típusú reflow sütők állnak rendelkezésre?
V: A visszafolyó kemencék gyakori típusai közé tartoznak a forró levegős visszafolyató kemencék, a nitrogén visszafolyós kemencék és az ólom-mentes visszafolyató kemencék. A kiválasztás a PCB összetettségétől, a forrasztópaszta típusától és a gyártás minőségi követelményeitől függ.
K: 5. Mi a különbség a levegő- és nitrogén-visszafolyós sütők között?
V: A nitrogén visszafolyó kemence csökkenti az oxigénszintet a forrasztás során, ami jobb forrasztási nedvesítést, kevesebb hibát és jobb forrasztási csatlakozást eredményez. A forró levegős visszafolyós sütők költséghatékonyabbak-, és a legtöbb szabványos SMT-alkalmazáshoz alkalmasak.
K: 6. A visszafolyó sütő alkalmas ólommentes-forrasztásra?
V: Igen. A modern SMT reflow kemencéket ólom-mentes forrasztásra tervezték, precíz hőmérséklet-szabályozást és stabil hőteljesítményt kínálnak, hogy megfeleljenek az ólom-mentes folyamat követelményeinek.
K: 7. Hogyan állíthatja be a hőmérsékleti profilt egy újrafolyós sütőhöz?
V: A hőmérséklet-profil beállítása a forrasztópaszta specifikációi, a PCB anyaga és az alkatrésztípusok alapján történik. A megfelelő profilozás biztosítja az állandó forrasztási minőséget, és csökkenti az olyan hibákat, mint a sírkövezés vagy a hideg illesztések.
K: 8. Integrálható a reflow sütő egy teljes SMT-sorba?
V: Igen. A reflow sütő teljesen integrálható egy komplett SMT gyártósorba, amely zökkenőmentesen működik forrasztópaszta nyomtatókkal, pick and place gépekkel, AOI-val és táblakezelő berendezésekkel.
K: 9. Milyen karbantartást igényel a visszafolyó sütő?
V: A rendszeres karbantartás magában foglalja a fluxusmaradványok tisztítását, a ventilátorok és fűtőberendezések ellenőrzését, a szállítószalag-rendszerek ellenőrzését, valamint a hőmérséklet pontosságának ellenőrzését a stabil, hosszú távú{0}}működés biztosítása érdekében.
K: 10. Hogyan válasszam ki a megfelelő reflow sütőt az SMT-vonalamhoz?
V: A megfelelő reflow sütő kiválasztása a PCB méretétől, a gyártási mennyiségtől, a forrasztási folyamattól és a vonal konfigurációjától függ. A tapasztalt SMT-vonalmegoldás-szolgáltatóval való együttműködés elősegíti az optimális teljesítményt és a zökkenőmentes vonalintegrációt.
Népszerű tags: smt forró levegős visszafolyó sütő, Kína smt forró levegős visszafolyó sütő gyártói, beszállítói, gyárai, Ipari nitrogénes reflow forrasztókemence, Ólommentes reflow kemence szórakoztató elektronikához, NYÁK reflow kemencék, SMD újraflow, SMT forrólevegős reflow kemence, SMT reflow kemence

